Kim jestem?

Sylwia Cichocińska – z wykształcenia psycholożka i projektantka, miłośniczka rękodzieła. Od wielu lat szydełkuje i robi na drutach, czasem szyje. Żona, matka dwóch dorosłych synów, właścicielka trzech uroczych kotów. Uwielbia naturalne włóczki, len i wszystko, co drewniane.

Dlaczego Otulery?

W pewnym momencie swego życia poszłam za głosem serca i zmieniłam zawód, czego owocem początkowo była galeryjka za miastem, najpierw blog, potem mały sklep z włóczkami i rękodziełem. Było mi mało, a formuła galeryjki przestała mi wystarczać. Po skończeniu Szkoły Artystyczgeo Projektowania Ubioru, po kilku miesiącach własnoręcznego dziergania kolekcji dyplomowej, urodziły się otulery. Otulery, bo taki tytuł miała ta kolekcja. Wspaniałą sesję wizerunkową zrobioną w klimatycznym Młynie Zabierzów, możesz zobaczyć tutaj.

Własnoręczne robienie dzianiny ma moc. Jeśli już to wiesz, znajdziesz tu inspiracje, projekty do wykonania, podpowiedzi i możliwość wejścia na wyższy poziom.
Jeśli jeszcze tego nie wiesz, ale chcesz, podoba Ci się, przymierzasz się, pomogę Ci osiągnąć taki poziom umiejętności, żeby czerpać z tego przyjemność.